Moduly HM-TR - jak nastavit nižší rychlost než 9600 baudů?

Koupil jsem si tyto moduly

hoperf.com/rf_fsk/HM-TR.htm

Komunikace funguje na zakladním nastavevá 9600,8,N,1. Problém je že já potřebuji přenášet data mezi zařízením a nadřazeným systemem(chybí kabeláž) kde je 1200,8,N,1. No a v tom je problém ,že to nepřenáší data(jde vidět že na jednom modulu jedna ledka Tx blikne a na druhem Rx taky blikne ale data se nepřenesou). Je k tomu i program viz obr. Prosím nevím jak nastavit tyto parametry FREQUENCY DEVIATION, PA LEVEL, RX BAND WIDTH, CRYSTAL LOAD CAP. nebo jestli to nějak souvisí s rychlostí přenosu a množstvím přenášených dat a pod? Prosím vás nevysvětlil by mi to někdo?

:arrow_right: administrator: přesunuto z “Elektronika s mikrokontroléry, procesory”

:arrow_right: administrator: přejmenováno z “moduly HM-TR”

:arrow_right: administrator: příspěvek byl upraven
HM-TR SETUP.JPG

Osobně bych dal “Read”, změnil jen rychlost na 1200Bd a zase pomocí “Write” zapsal zpět.
Hmm, u rychlosti maj blbě jednotky, ale budiž.

Jen doplním, že to musíš udělat u obou modulů a co se týče těch parametrů FREQUENCY DEVIATION, PA LEVEL, RX BAND WIDTH s těma bych nehýbal.
Moc se v tom nevyznám, ale pomocí FREQUENCY DEVIATION (odchylka ferkvence) nastavuješ asi kanály při použití více párů, nebo když se ti do toho motá soused, ale je to jen doměnka.