Projekt MCUmodul 89S52 v1.01 ke stažení

MCUmodul v1.01 portovaný na AT89C51AC2

Hannibal a pan Oleg Kowalczuk si dali tu práci a předělali MCUmodul verzi 1.01 pro modernější mikrokontrolér AT89C51AC2. Děkujeme!

Popis

„ Mám pre Vaše forum ešte jednu zaujímavosť - porarilo sa mi portovať MCUmodul - alikáciu, ktorú som Vám pred časom poslal - z povodného procesora AT89S52 na moderný kontrolér AT89C51AC2. Robil som to priamo v zdrojáku(iná možnosť nebola) - asi 5 dní (2 hodiny denne…) "

„ V podstate ide o to isté, len som “vypatchoval” dorazy rozsahu pamate pre užívatelský program na 1k programových krokov a vytvoril nové ovládače pre interné prístupy médií, (RAM a EEPROM) ktorými AT89C51AC2 disponuje. Tak isto je rozšírené menu o príkazy s nimi pracujúce a mierne upravený editor vkladania dát - nezabudne poslednú adresu prístupu (predtým sa vždy vynulovala) a je možné opustiť editovanie i bez vloženia inštrukcie (po zobrazení jej názvu:enter=pokračovanie v editovaní, iná klávesa= nepokračovať - verzia pre AT89S52 toto nemala). Doplnená je i tabuľka zobrazujúca názvy “riadiacich bitov” (po vylistovaní). "
mcumodul_c51ac2_v1_01-manual_a_stavebna_dokumentacia.pdf (5.21 MB)
mcumodul_c51ac2_v1_01-program.hex (90 KB)