Začátečník C - ADC převodník ATmega8 - hodnota příliš lítá

jak nezajímá co je tam ve skutečnosti? To právě nikoho zajímat ani nemá :wink: To PORTA je podle mě lepší. Za jistých situací by to mohlo být nevýhodné, ale je to jedno. Já bych tam dal radši PORTA :wink: (a vždycky jsem to tak dělal) :slight_smile:

Takže díkes všem, kdo mi s tím nějak pomohli. Už to krásně chodí. Nakalibroval jsem voltmetr. Ampérmetr budu kalibrovat až bude hotový zbytek zdroje.
Nyní se pustím do dalšího projektíku, což je čítač pro frekvence do ca 10MHz. // ve skutečnosti pak bude čítat frekvence jen něco okolo 3.5MHz //
dík, H.

A v com bol nakoniec problem s tym AD? Nech sa poucia i ostatni

Problém byl mezi židlí a klávesnicí :wink:
Tam jak sem se upsal místo ADCSRA sem napsal ADSC.
A poučení pro ostatní? Když něco kontrolujete, tak aspoň 5x, protože 2x je málo.
H.

PS: Nyní se můžete přesměrovat na můj další začátečnický problém, už zas prudím v sekci AVR s něčím jiným :angry:

A pouceni pro tebe : Kdyz neco napises at je to cokoliv a kamkoliv tak si to skonstroluj, tak aspoň 5x, protože 2x je málo
:slight_smile: :slight_smile: :laughing: :laughing:

Za cely thread nenapíšeš ani slovo, a kritizovat chyby ostatních, to ti jde dobře. Hlavně nezapomenout deset smajlíků na konec, protože 4 jsou málo.