Konstrukce TV terminál s Atmega8

S takovýhlema fotkama to myslíš vážně ? Je vidět, žes to fotil mobilem a jako každej pravej mobilní fotograf samozřejmě na výšku. Máš snad sakra monitor na výšku ? To je to samý s videama…

Ale ke kvalitě těch fotek : Ta první fotka je focená asi odněkud z letadla a hodně přitom foukalo, druhá je focená někde v tunelu. Pokud chceš, abysme podle fotek něco určili, musí být fotky v první řadě kvalitní. Klidně můžou být i focený mobilem. Už jsem dokonce viděl i jeden nebo dva mobily, který se vyrovnaly i slabšímu kompaktu. Na těch fotkách musí být DETAILNĚ vyfoceno jak to bastlpole, tak ta DPS a to z OBOU STRAN (dobrý by bylo obojí i z více úhlů) ! Ideálně samozřejmě skutečným foťákem na makro, bez blesku s dobrým nasvícením. A když ne foťákem, tak alespoň makro s dobrým nasvícením. A když už ne na makro, tak aspoň s dobrým nasvícením.

Poslyš Meloune, nechtěl bys změnit obor? Co třeba včelařství? :slight_smile:

Já se příště polepším uznávám ta kvalita fotek není moc.Včera jsem se dokopal k změření výstupu toho stabilizátoru 15 V :open_mouth: co na vstupu tak to na výstupu :smiley: nemám čas nebo ještě jsem neměl čas připnout na výstup stabilizátoru 5V (práce kolem domku) a večer jsem tak utahaný že se mi už nechce díky

Tak se polepšuji a dávám lepší foto i když jsem to musel upravit -zmenšit k vůli omezení velikosti příloh.Nevím si s tím rady ,poraďte mi co si mám koupit myslím něco jako USBasp programátor taky ohledem na mé možnosti -finance aby mě fungovalo díky
USBasp-pro.jpg

A coctak stk 500?
Free Shipping USB STK500 for ATMEGA8U2 ATMEGA8 ATMEGA128 the AVR best programmer
s.aliexpress.com/InAVfIfu
(from AliExpress Android)

Ja som zhyckany programovat priamo z prostredia tak ze nejake preklikavanie na iny program koli programovaniu ma nebavi.
Osobne mam 2x biprog.

Jde na něm debuging přímo v MCU ? To víš že bych do toho šel ale já nemám důvěru v zahraniční platební styk někomu dávat číslo karty to se mi moc nelíbí jo kdyby byla možnost někde tady si to koupit tak to by byla jiná.

Jinak mám Atmel Studio 6

Tiež mám Atmel Studio 6 (alebo 6.2) a k tomu Biprog na USB-ko.

Ale len taká otázočka, čo je nezrozumiteľné na tom, dať tu kvalitné foto tvojeho výrobku z oboch strán a z rôznych uhlov? Nikto tu nemá kryštálovú guľu a kým sa na to nepozrieme, tak ti nik radiť nebude, lebo nie je čo. Keďže je to zariadenie z netu (predpokladám funkčné a overené) tak jedinú chybu tam môžeš mať v zapojení, v nejakej blbej súčiastke, alebo neviem v čom, ale software do procaka za predpokladu funkčnosti originálu musí byť OK. Ešte je možnosť, že si to nenapálil do procáka a ten nemá čo robiť, lebo nemá sofrware … Ale to je tiež otázka kvalitných fotiek tvojho systému programovania z oboch strán a rôznych uhlov…

Nevím jaký by to mělo přínos focení,zapomněl jsem dodat pří posledním mém příspěvku že jsem ten programátor co jsem si ubastlil sám a co ho mám v té příloze zkontroloval všechny spoje - tranzistor jestli není proražený zenerky jestli nejsou vadné bez chyb a přesto to nefunguje!! nebo co mám vyfotit konkrétně? díky