Autor Zpráva
deny.rel
PříspěvekZaslal: 17 prosinec 2018, 12:20    Předmět: :)

Mikop
PříspěvekZaslal: 29 duben 2012, 16:05    Předmět:

Vypadá to jako VF filtr do napájení autorádia. Plochý faston (konektor u tlumivky) na +12V a ten menší drát s očkem je na kostru - vrut. Ačkoli není vidět druhý konec výstupu, předpokládám, že to není napájení antény, protože ta tlumivka je z dost silného drátu. Ale dělá se i výhybka která napájí anténní zesik v anténě. Nová autorádia mají napájení integrované v anténním vstupu, u starších autorádií se používal jeden výstup, kde se objevilo +12V po zapnutí autorádia a to napájelo anténu nebo se napájela anténa z +12V trvale.
Mikop

PS. Pokud je to opravdu napájecí filtr, tak si myslím, že ten signál nezlepší.
Bude asi potřeba ta napájecí výhybka do antény. Zkontroluj taky vlastní anténu. V ohebném krčku se občas zlomí nebo odejde zesik v uchycení antény např. prosáknutím vody a oxidací.
xpertvis
PříspěvekZaslal: 28 duben 2012, 18:58    Předmět: Autoanténa - Ako zapojiť VW zosilňovač signálu autorádia?

Stryko sa kamaratovi stazoval, ze mu autoradio zle chyta signal. Kamarat mu doniesol "vecičku" ktora sa montuje do VW automobilov. Kamarat strykovi nepovedal, čo to je, ani ako sa to ma zapojit. Stryko mi to teraz doniesol spolu s autom, ze mu to mam nahodit. Ale netusim co to je, ani ako sa to zapaja. Na obrazku su 2 kondiky, a cievka s jadrom? Dufam ze sa tu najde niekto znaly a poradi. dakujem

Arrow administrator: přesunuto z "Ostatní"

Arrow administrator: přejmenováno z "co je to zač ? (suvis s autoantenou)"Copyright © 2019 Rudolf Veselý, mcontrollers.com.
Je zakázáno používat části tohoto webu bez souhlasu autora. || Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group - with RedSquare DoubleJ(Jan Jaap)